Wracamy do tematu Pawła Fibakiewicza. 27-latek, trzy lata temu spadł z balkonu. Złamał kręgosłup w trzech miejscach. Od kilku tygodni trwa dla niego zbiórka na kosztowną operację. Po naszej interwencji udało się zebrać już ponad 40 tysięcy złotych. W planach jest też wielka impreza charytatywna.

Paweł ma niedowład kończyn, liczne rany pooperacyjne. Od trzech lat leży na brzuchu. Opiekuje się nim jego żona - Kasia. Pobrali się tuż po wypadku na szpitalnym OIOMIE. Po nagłośnieniu historii Pawła i Kasi para dostaje wsparcie od internautów, wiele pozytywnych wiadomości. To dodaje im wiary, że Paweł jeszcze wstanie na nogi.

Pawła czeka operacja wszczepienia elektrostymulatora, który połączy ze sobą zerwany rdzeń kręgowy. Można ją przeprowadzić jedynie w Bangkoku a jej koszt to blisko pół miliona złotych. Zbiórka dla Pawła działa od kilku tygodni. Udało się zebrać ponad 40 tysięcy złotych.

Za niecałe dwa tygodnie - 28 lipca szykuje się wielki koncert charytatywny dla Pawła. Na scenie klubu "Kij" wystąpią: Zdrowa Woda", ExBrekaout i Danny Boy Experience. Impreza rozpocznie się o godzinie 18:00.

Licytację wparli autografami łódzcy siatkarze i artyści. Przedmioty i atrakcje na aukcję zbiera fundacja "Ponad Przeszkodami". Można się z nią kontaktować e-mailowo, bądź za pośrednictwem portali społecznościowych.

ŁWD - K. Matczak
ZOBACZ PEŁNE WYDANIE ŁÓDZKICH WIADOMOŚCI DNIA