Szkoleniowcem Łódzkiego Klubu Sportowego został Kazimierz Moskal były trener m.in. Wisły Kraków i Pogoni Szczecin. Jego asystentem będzie Maciej Musiał, natomiast trenerem bramkarzy – Jacek Janowski.

- Spróbujemy zbudować zespół tak aby za 2 -3 lata powalczyć o awans do ekstraklasy – powiedział na konferencji prasowej Kazimierz Moskal, nowy trener ŁKS. - Od poniedziałku będę się przyglądał zawodnikom. Być może  ktoś jeszcze od nas odejdzie, możliwe są także dalsze wzmocnienia kadry.

Nowy szkoleniowiec łódzkiego zespołu, który podpisał kontrakt na dwa lata, w przeszłości był jako piłkarz dwukrotnym mistrzem Polski i reprezentantem kraju. Występował m.in. w Lechu Poznań, Hutniku Kraków i Górniku Zabrze, ale przede wszystkim kibice kojarzą go z gry w Wiśle Kraków, bo to pod Wawelem Kazimierz  Moskal debiutował w ekstraklasie, w tym klubie rozegrał też najwięcej sezonów.

Swoją trenerską karierę rozpoczął będąc asystentem m.in. Wernera Liczki, Jerzego Engela, Dana Petrescu, Drogomira Okuki, Roberta Maaskanta i Adama Nawałki. Samodzielnie prowadził trzykrotnie Wisłę Kraków, jak również Termalikę Brut-Bet Niecieczę, GKS Katowice, Pogoń Szczecin i Sandecję Nowy Sącz.