Marzysz o pracy w telewizji? To idealny moment, aby zacząć spełniać swoje marzenia. TVP3 Łódź szuka współpracowników do redakcji telewizyjnej i internetowej.

Poszukujemy osób energicznych, twórczych i ciekawych świata. Osób, które wiążą swoją przyszłość z dziennikarstwem telewizyjnym bądź internetowym, gotowych do pracy w Łodzi. Ale jeśli nie mieszkasz w stolicy województwa, to nic straconego. Szukamy też korespondentów z regionu.

Atutami kandydatów będą doświadczenie dziennikarskie, wiedza na temat regionu oraz znajomość języka obcego. Od kandydatów do telewizji będziemy wymagać dobrej dykcji.

Prosimy o przesłanie CV oraz materiałów: video z autoprezentacją bądź próbek tekstów dziennikarskich. Chcesz spróbować sił i zdobyć doświadczenie w prestiżowej firmie wyślij CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja.lodz@tvp.pl do 31 maja 2018 roku. Nie zapomnij wpisać: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).